Logitech Flip Folio

4.5 (377 anmeldelser)

Logitech Flip Folio er et tastatur og folio-kasse i fuld størrelse, designet til Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) og 13-inch iPad Pro (M4, M5). Det trådløse tastatur har nordisk layout (dansk/finsk/norsk/svensk) og forbindes via Bluetooth 5.1 LE. Flip Folio beskytter både for- og bagside af din iPad og har et sammenklappeligt tastatur, der giver fleksibilitet og funktionalitet i hverdagen.

Logitech Flip Folio koster lige nu 992 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 977 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 977 kr (18. juli 2026) og 1.115 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 992 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Flip Folio iPad Pro 13" & Air 13" Tastatur & Folio sæt Nordisk
992 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Flip Folio Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Flip Folio Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Flip Folio til iPad Pro og iPad Air 13 – Graphite – Nordic
1.334 kr
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Flip Folio Ipad Air 13 tommer , Ipad Air 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Nordisk Grafit
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Flip Folio Til Ipad Pro & Air 13 Graphite
1.600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH Flip Folio iPad Pro/Air 13, Graphite
1.775 kr
+ fri fragt
Total: 1.775 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Elektronik