Logitech ERGO K860 for Business

4.6 (3 anmeldelser)

Logitech ERGO K860 for Business er et ergonomisk tastatur designet til at forbedre din arbejdsstilling. Med sin delte og buede form reducerer det muskelspændinger, så dine hænder, skuldre og nakke holdes afslappede under lange arbejdsdage. Den trådløse forbindelse via 2.4 GHz eller Bluetooth 5.0 sikrer en problemfri oplevelse.

Logitech ERGO K860 for Business koster lige nu 814 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 775 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 775 kr (18. juni 2026) og 814 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 814 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech ERGO K860 Split for Business Tastatur Trådløs Nordic
814 kr
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech ERGO K860 for Business Tastatur Nordisk
911 kr
+ 39 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Ergo K860 For Business Trådløs Nordisk
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Ergo K860 For Business Trådløs Nordisk
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
LOGITECH ERGO K860 Business Trådløst Tastatur, Nordic 5099206097094 Modsvarer: N/A
1.129 kr
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech ERGO K860 for Business-tastatur
1.135 kr
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Ergo K860 Business Wireless Keyboard, Graphite
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech ERGO K860 for Business -
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer