Logitech ERGO K860

Bedste pris
Stabil pris
699kr
1.549 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Logitech ERGO K860 er designet til at optimere din skriveoplevelse med et delt og buet tastatur, der fremmer en naturlig håndledsposition. Det trådløse tastatur understøtter både 2.4 GHz og Bluetooth, så du kan arbejde komfortabelt op til 10 meter væk. Med justerbar håndledsstøtte kan du skrive længere med mindre belastning.

Logitech ERGO K860 koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 763 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (14. juli 2026) og 763 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech ERGO K860 Wireless Ergonomic Tastatur Nordisk
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech ERGO K860 Trådlös Tastatur
763 kr
Total: 763 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech ERGO K860 Tastatur Trådløs Pan Nordic
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Tastatur Logitech Trådløs Ergo K860
875 kr
+ 86 kr fragt
Total: 961 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Ergo K860 Ergonomisk Tastatur Sort
1.020 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
K860 ERGO Keyboard, Graphite
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Ergo K860 tangentbord Trådlös RF + Bluetooth QWERTY Nordic Svart
1.087 kr
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Ergo K860 Trådløs Nordisk
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Ergo K860 Trådløs Nordisk
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Ergo K860 keyboard RF
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Logitech ERGO K860 GRAPHITE PAN NORDIC Tastatur
1.549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer