Logitech Combo Touch til iPad Pro 12,9"

4.5 (128 anmeldelser)
Logitech Combo Touch til iPad Pro 12,9"
Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
2.266 krSPAR 34%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Combo Touch er et alsidigt tastaturcover til iPad Pro 12,9" (5. og 6. generation). Udstyret med en præcis trackpad og bagbelyste taster for optimal brugervenlighed. Med fire forskellige brugerindstillinger kan du nemt skifte mellem skrivning, visning, skitsering og læsning, mens din iPad er beskyttet.

Logitech Combo Touch til iPad Pro 12,9" koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (14. april 2026) og 1.499 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech Combo Touch til iPad Pro 12,9”
1.499 kr
Total: 1.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 16-niveau Kablet Pan Nordic
1.684 kr
Total: 1.684 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch with keyboard for iPad Pro 12.9 Tastatur & Folio sæt Nordisk
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Pro 12.9 tommer 5th Gen, Ipad Pro 12.9 tommer 6th Gen Nordisk Grå
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Pro 12.9 tommer 5th Gen, Ipad Pro 12.9 tommer 6th Gen Nordisk Grå
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 16-niveau Kablet Pan Nordic
1.919 kr
+ fri fragt
Total: 1.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Combo Touch-tastatur til iPad Pro 12,9
1.993 kr
Total: 1.993 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Combo Touch Tastatur Cover Til Ipad Pro 12,9" Grå
2.090 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
iPad Pro 12.9 Combo Touch, Grey
2.266 kr
+ fri fragt
Total: 2.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
brug: Tablet
funktioner: Baggrundsbelyst, Med touchpad, Tastaturetui
kompatibilitet: iOS
sprog/layout: QWERTY