Logitech Combo Touch Tastatur og Folio-kasse

Logitech Combo Touch er et stilfuldt tastaturcover til din iPad Pro 13". Det tilbyder et bagbelyst tastatur med nordisk layout og en nøjagtig trackpad til effektiv navigation. Den fleksible støttefod og Apple Smart Connector gør det nemt at arbejde og skrive, uanset hvor du er.

Logitech Combo Touch Tastatur og Folio-kasse koster lige nu 1.695 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.657 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.657 kr (07. april 2026) og 1.695 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.695 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Nordisk
1.695 kr
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad Pro 13" Combo Touch tastaturcover
1.747 kr
Total: 1.747 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch for iPad Pro 13" Graphite Tastatur & Folio sæt
1.747 kr
+ fri fragt
Total: 1.747 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch For Ipad Pro Dansk, Nordisk, Svensk, Finsk Grafit
2.049 kr
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch For Ipad Pro Dansk, Nordisk, Svensk, Finsk Grafit
2.049 kr
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Nordisk
2.079 kr
+ fri fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Combo Touch iPad Pro 13-inch , Graphite
2.611 kr
+ fri fragt
Total: 2.611 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.3%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer