Logitech Combo Touch Tastatur

Bedste pris
Stabil pris
1.019kr
2.019 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Forvandl din iPad 10.9" til en alsidig arbejdsstation med Logitech Combo Touch. Dette smarte tastaturcover har en bagbelyst QWERTY-tastatur, integreret trackpad og nordisk layout, der gør det ideelt til både arbejde og underholdning. Den smarte folio-kasse beskytter samtidig din enhed mod skader og gør det nemt at tage den med på farten.

Logitech Combo Touch Tastatur koster lige nu 1.019 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.057 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.019 kr (12. maj 2026) og 1.057 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.019 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 16-niveau Kablet Nordisk
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch for iPad 10.9" Oxford Grey ND
1.114 kr
+ fri fragt
Total: 1.114 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad 10,9" / 11" Combo Touch Tastaturcover
1.158 kr
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Combo Touch for iPad 10.9 , Oxford Grey
1.202 kr
Total: 1.202 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Combo Touch Tastatur Og Trackpad Til Ipad
1.420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Combo Touch for iPad 10.9 , Oxford Grey (Nor
1.584 kr
+ fri fragt
Total: 1.584 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grå
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grå
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech COMBO TOUCH FOR IPAD (10TH
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer