Logitech Combo Touch iPad Pro 11"

4.5 (4 anmeldelser)
Logitech Combo Touch iPad Pro 11"
Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.384 krSPAR 25%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Combo Touch iPad Pro 11" er et tastaturcover med aftageligt tastatur i fuld størrelse og 1 mm saks-taster, der giver behagelig skrivning. Den store multitouch-trackpad gør det nemt at navigere præcist, og den fleksible støttefod kan justeres fra 10° til 60°. Smart Connector sørger for strøm og øjeblikkelig forbindelse uden opladning eller parring. Coveret har baggrundsbelyste taster og indbygget penneholder, og det nordiske layout passer til dansk, svensk, norsk og finsk.

Logitech Combo Touch iPad Pro 11" koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Dansk, Norsk, Suédois, Svensk, Finsk Grafit
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad Pro 11" Combo Touch tastaturcover
1.809 kr
Total: 1.809 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch for iPad Pro 11-inch Tastatur & Folio sæt Nordisk
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Combo Touch Ipad Pro 11-inch Graphite
1.990 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Combo Touch iPad Pro 11-inch , Graphite
2.266 kr
+ fri fragt
Total: 2.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Nordisk
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Combo Touch til iPad Pro 11" – Grafit – Pan – Nordic
2.384 kr
Total: 2.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech