Logitech Combo Touch iPad Air 11"

Oplev en praktisk skriveoplevelse med Logitech Combo Touch til iPad Air 11". Det aftagelige tastatur har justerbare, baggrundsbelyste taster og en stor Multi-Touch-pegeplade for præcis kontrol. Smart Connector sikrer nem strømtilslutning uden batteribehov, mens det lette etui beskytter din enhed og holder Apple Pencil på plads.

Logitech Combo Touch iPad Air 11" koster lige nu 1.402 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.401 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.401 kr (28. maj 2026) og 1.699 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.402 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch for iPad Air 11" & iPad Air Oxford Grey Tastatur & Folio sæt
1.451 kr
+ fri fragt
Total: 1.451 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad Air 11" Combo Touch tastaturcover
1.699 kr
Total: 1.699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Combo Touch-tastetur Ipad Air 11-inch Oxford Grå
1.810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Air 11 tommer Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grå
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Combo Touch iPad Air 11-inch , Oxford Grey
2.007 kr
+ fri fragt
Total: 2.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Air 11 tommer Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grå
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 17.5%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer