Logitech Combo Touch iPad 10.2"

4.6 (5 anmeldelser)
Logitech Combo Touch iPad 10.2"
Bedste pris
Stabil pris
943kr
1.619 krSPAR 42%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Combo Touch er det ideelle tastaturcover til din iPad 10.2". Det bagbelyste tastatur med touchpad og Smart Connector gør det nemt at skrive og navigere. Passer til iPad 7., 8. og 9. generation, og giver dig både stil og funktionalitet i en pakke.

Logitech Combo Touch iPad 10.2" koster lige nu 943 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 943 kr (16. april 2026) og 943 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 943 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 5-niveau Kablet Pan Nordic
943 kr
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad 10,2" Combo Touch
1.036 kr
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Combo Touch-tastatur/beskyttelsesetui til iPad af 7., 8. og
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 5-niveau Kablet Pan Nordic
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch for iPad 10.2" 7/8/9th Gen ND Tastatur & Folio sæt
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Combo Touch Ipad 7th Gen Graphite
1.430 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.470 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Logitech Combo Touch 10,2" grå
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Nordisk Grafit
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
iPad 10.2 Combo Touch, Graphite
1.576 kr
+ fri fragt
Total: 1.576 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Nordisk Grafit
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Med touchpad, Tastaturetui
kompatibilitet: iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Trådløs