Logitech Combo Touch for iPad Air

4.5 (1 anmeldelse)
Logitech Combo Touch for iPad Air
Bedste pris
Faldet 2.7%
1.488kr
2.649 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Combo Touch for iPad Air kombinerer beskyttelse og funktionalitet i et stilfuldt tastaturcover. Med bagbelyst tastatur, indbygget trackpad og nordisk layout gør det arbejdet lettere og mere effektivt. Apple Smart Connector sikrer en problemfri forbindelse uden behov for opladning eller Bluetooth.

Logitech Combo Touch for iPad Air koster lige nu 1.488 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.488 kr (24. juni 2026) og 1.578 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.488 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk
1.488 kr
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch for iPad Air 13" Oxford Grey Tastatur & Folio sæt
1.529 kr
+ fri fragt
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Air 13 tommer Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grå
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Air 13 tommer Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grå
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad Air 13" Combo Touch tastaturcover
1.739 kr
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Combo Touch iPad Air 13-inch , Oxford Grey
2.266 kr
+ fri fragt
Total: 2.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Combo Touch Qwerty Danish,
2.649 kr
+ fri fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.7%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer