Logitech Combo Touch

Logitech Combo Touch er et alsidigt tastaturetui designet til iPad Pro 11" (1.-4. gen.). Med baggrundsbelyste taster, stor styreplade og fire brugstilstande, kan du skrive, se, tegne og læse med lethed. Det formtilpassede etui beskytter din enhed, mens Smart Connector-teknologien sikrer enkel tilslutning og strøm.

Logitech Combo Touch koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.311 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.311 kr (27. maj 2026) og 1.399 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech Combo Touch til iPad Pro 11” (1.-4. gen.)
1.399 kr
Total: 1.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Combo Touch tablet with keyboard for iPad Pro 11 Tastatur & Folio sæt Nordisk
1.417 kr
+ fri fragt
Total: 1.417 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Combo Touch Keyboard
1.780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 16-niveau Kabling Pan Nordic Apple 11-inch iPad Pro (1. generation, 2. generation,
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Pro 11 tommer 2nd Gen, Ipad Pro 11 tommer 3rd Gen, Ipad Pro 11 tommer 4th Gen Nordisk Grå
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Touch Ipad Pro 11 tommer 2nd Gen, Ipad Pro 11 tommer 3rd Gen, Ipad Pro 11 tommer 4th Gen Nordisk Grå
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
iPad Pro 11 Combo Touch, Grey
2.007 kr
+ fri fragt
Total: 2.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Logitech Combo Touch 11" grå
2.194 kr
+ fri fragt
Total: 2.194 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer