Logitech C925e

4.7 (906 anmeldelser)
Logitech C925e
Bedste pris
Stabil pris
405kr
1.000 krSPAR 59%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech C925e er et pålideligt HD webkamera, der leverer skarp 1080p video og klar lyd, ideelt til professionelle videomøder. Med USB 2.0 tilslutning sikrer C925e kompatibilitet med både Mac og PC, hvilket gør det til et alsidigt valg for både hjemmekontor og arbejdsmiljøer.

Logitech C925e koster lige nu 405 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 408 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 405 kr (16. juli 2026) og 408 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 405 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Webcam C925e 1920 x 1080 Webcam
405 kr
Total: 405 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Webcam C925e webcamera black
439 kr
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech C925e HD Webcam
474 kr
+ fri fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
LOGITECH C925e Webcam
653 kr
+ 59 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech C925E Business Webcam
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech C925e Webkamera
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech C925e Webcam Med Mikrofon Til Pc 1080p Usb
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech C925e
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech C925e
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Logitech Webcam C925e 1920 x 1080 Webkamera Fortrådet Webkamera
1.000 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcams
billedhastighed: 30 fps
forbindelse: Kablet
funktioner: Autofokus, Høj opløsning, Lav belysning, Med stereomikrofon
kompatibilitet: Mac, Pc