Logitech C920 HD Pro

Bedste pris
Stabil pris
374kr
1.299 krSPAR 71%
hos Ultrashop
På lagerLaveste

Logitech C920 HD Pro webkamera tilbyder krystalklare videoopkald i fuld HD 1080p. Det indbyggede stereomikrofon sikrer, at din stemme er klar og tydelig, mens USB 2.0 tilslutningen giver nem installation. Perfekt til professionelle møder eller personlige chats på Skype og Teams.

Logitech C920 HD Pro koster lige nu 374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 374 kr (17. april 2026) og 374 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 374 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech C920 HD Pro Webcam – Sort
374 kr
+ 39 kr fragt
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech HD Pro Webcam C920 1920 x 1080 Webcam
461 kr
Total: 461 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech C920 HD Pro Webcam Black
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech C920 HD Pro Webcam black
503 kr
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Logitech C920 HD Pro Webcam
555 kr
+ 49 kr fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Webcam Full HD Logitech C920 HD Pro
599 kr
+ 89 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech HD Pro C920 Webkamera
659 kr
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech C920 Hd Pro
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech C920 Hd Pro
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
C920 HD Pro Webcam, Black
851 kr
+ fri fragt
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech C920 Hd Pro Usb Webcam 15 Mp Sort
880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Logitech HD PRO WEBAM C920 Webkamera
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcams