Logitech Brio 500

4.6 (850 anmeldelser)
Logitech Brio 500
Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.299 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech Brio 500 er et førsteklasses webcam, der leverer skarpe og klare billeder i Full HD-opløsning. Med en bred synsvinkel på 90° og op til 4x zoom er det ideelt til professionelle videomøder. Det indbyggede autofokus og stereomikrofoner sikrer optimal lyd og billedkvalitet.

Logitech Brio 500 koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 700 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (14. juli 2026) og 700 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Brio 500 USB-C Graphite
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech BRIO 500 1920 x 1080 Webcam
673 kr
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Brio 500 webcam
708 kr
Total: 708 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Brio 500, Graphite
752 kr
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech BRIO 500 1920 x 1080 Webcam
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Brio 500 Webcam Med Usb-c Fhd
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Brio 500, Graphite
1.231 kr
+ fri fragt
Total: 1.231 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech Brio 500 webcam Full HD 1080p med USB-C
1.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcams
funktioner: Høj opløsning, Lav belysning
kompatibilitet: Mac, Pc
videoopløsning: 1920 x 1080