Logitech Brio 4K

4.6 (2 anmeldelser)
Logitech Brio 4K
Bedste pris
Stabil pris
989kr
1.740 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech Brio 4K er et webcam med farveoptagelse i op til 4096 x 2160 opløsning. Det tilsluttes via USB og har indbygget mikrofon. Webkameraet er velegnet til videomøder og streaming, hvor høj billedkvalitet og lyd er vigtigt. Det leveres i farven Graphite og understøtter digital zoom samt infrarød sensorteknologi til Windows Hello. To mikrofoner med automatisk støjreduktion sikrer klar lyd.

Logitech Brio 4K koster lige nu 989 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.047 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 989 kr (10. juli 2026) og 1.047 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 989 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech BRIO 4K Business Webcam
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Brio 4K 4096 x 2160 Webcam Fortrådet
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech BRIO 4K webcam
1.088 kr
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Brio 4K Business-webcam, sort
1.473 kr
Total: 1.473 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH Brio 4k, Graphite
1.498 kr
+ fri fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Brio 4K Webcam 13 Mp 4096 X
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Brio 4k Business Webcam Sort
1.740 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computere