LogiLink HDW0104

Bedste pris
Stabil pris
1.359kr
2.009 krSPAR 32%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

LogiLink HDW0104 gør det muligt at overføre video og lyd trådløst i Ultra HD 4K/60Hz fra USB-C til HDMI over op til 30 meter (fri sigtelinje). Sættet understøtter KVM-funktion, så du kan tilslutte mus og tastatur til modtageren og styre signalkilden direkte. Plug-and-play installation, lav latenstid og kompatibilitet med Windows, macOS, iOS, iPadOS og Android gør den velegnet til både hjemme- og professionelt brug. Perfekt til streaming, gaming, møder og præsentationer.

LogiLink HDW0104 koster lige nu 1.359 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.359 kr (09. maj 2026) og 1.359 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.359 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
LogiLink Trådløs HDMI Sender/modtager USB-C 4K 60Hz
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
LogiLink HDW0104 trådløs 4K videooverførsel: USB-C til HDMI
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LogiLink Trådlös HDMI-överföring USB-C till HDMI-kit 1till1 4K@60Hz
1.560 kr
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Trådløs HDMI-overførsel USB-C til HDMI-sæt 1 til 1 4K@60Hz
2.009 kr
Total: 2.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Videosendeapparater