LogiLink Economy Vogn med hjul

Bedste pris
Stabil pris
755kr
1.359 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

LogiLink Economy Vogn med hjul, er en fleksibel og robust løsning til fladskærme og AV-udstyr. Passer til skærmstørrelser fra 37 til 70 tommer med en kapacitet på op til 40 kg. Vognen er fremstillet i solidt koldpresset stål og gør det nemt at justere højden uden behov for vægmontering.

LogiLink Economy Vogn med hjul koster lige nu 755 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 755 kr (16. april 2026) og 755 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 755 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
LogiLink Economy Vogn med hjul Plasma / LCD / TV / audio/video komponenter 37"-70"
755 kr
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LogiLink Golvstativ med hjul TV 37-70 max 40kg Svart
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LogiLink TV/monitor cart 37-70" height adjustable 40 kg max. Maks 40 kg Maks størrelse 70"
1.145 kr
+ fri fragt
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
LogiLink Display cart, 37"-70",
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Gulvstativ med hjul TV 37-70" max 40kg Sort
1.359 kr
Total: 1.359 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 2direct
Kategori: Av-vogne