Loevschall Stella

Loevschall Stella er et sæt diskrete påbygningsspots, der egner sig til montering under skabe eller hylder. Sættet består af tre spots, hvoraf det ene fungerer som master med en knap, der kan tænde, slukke og dæmpe alle spots i sættet. Stella-spotsene har indbygget dæmpbar LED-lyskilde og leveres i sort design med flad profil, hvilket gør dem velegnede til diskret belysning i eksempelvis køkkenet.

Loevschall Stella koster lige nu 797 kr. En stigning på 82,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 437 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 437 kr (05. juni 2026) og 797 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 797 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Loevschall Stella påbygningsspot, 3-kit, on-off-dim, 4W, sort
797 kr
+ 39 kr fragt
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Loevschall Stella møbelspots m/on-off-dim 3-kit/sort
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Loevschall Stella påbygningsspot, 3-kit, on-off-dim, 4W, sort
855 kr
+ 39 kr fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Loevschall Stella påbygningsspot dæmpbar, 4W, 3 stk, sort
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i sort
1.059 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Loevschall