Loevschall Stella

Loevschall Stella er et sæt med fem diskrete LED påbygningsspots, velegnet til montering under skabe eller hylder. Ét spot fungerer som master med en knap, der kan tænde, slukke og dæmpe alle spots i sættet. Spotsene har et fladt design og leveres i aluminium, hvilket gør dem både stilfulde og diskrete i indretningen.

Loevschall Stella koster lige nu 989 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 978 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 978 kr (04. juni 2026) og 1.099 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 989 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Loevschall Stella påbygningsspot, 5-kit, on-off-dim, 4W, aluminium
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Loevschall Stella møbelspots m/on-off-dim 5-kit/aluminium
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Loevschall Stella 5-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Loevschall Stella påbygningsspot dæmpbar, 4W, 5 stk, aluminium
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Loevschall Stella påbygningsspot, 5-kit, on-off-dim, 4W, aluminium
1.309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Loevschall