Loevschall Stella

Loevschall Stella er et sæt diskrete påbygningsspots, ideelle til montering under skabe eller hylder. Sættet består af tre spots, hvoraf ét fungerer som master med en knap, der kan tænde, slukke og dæmpe alle spottene. De flade spots har indbygget dæmpbar LED-lyskilde og leveres i en aluminiumsramme, hvilket gør dem velegnede til diskret belysning i eksempelvis køkkenet.

Loevschall Stella koster lige nu 798 kr. En stigning på 29,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 616 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 616 kr (09. maj 2026) og 798 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Loevschall Stella påbygningsspots, 3-kit, on-off-dim, 4W, aluminium
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Loevschall Stella møbelspots m/on-off-dim, 3-kit/aluminium
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Loevschall Stella påbygningsspots, 3-kit, on-off-dim, 4W, aluminium
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Loevschall Stella påbygningsspot dæmpbar, 4W, 3 stk, aluminium
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Loevschall