Loevschall Stella

Bedste pris
Stabil pris
670kr
hos BilligVVS DK
På lager

Loevschall Stella er et sæt med 5 diskrete LED påbygningsspots i aluminium, ideelle til montering under skabe eller hylder. De flade spots giver et usynligt udtryk og leveres med alt nødvendigt tilbehør til nem installation, herunder driver, ledninger og skruer. Lyset er varmt hvidt (3000K) med høj farvegengivelse (Ra >90), og hvert spot har et forbrug på 4 watt. Sættet inkluderer også en fordelerboks.

Loevschall Stella koster lige nu 670 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 627 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 627 kr (25. juni 2026) og 969 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 670 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Loevschall Stella påbygningsspot 5-kit, 4W LED, aluminium
670 kr
+ 39 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Loevschall Stella møbelspots, 5 stk., aluminium
670 kr
+ 39 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Loevschall Stella møbelspots 5-kit/aluminium
670 kr
+ 39 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Loevschall Stella påbygningsspot 5-kit, 4W LED, aluminium
670 kr
+ 39 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Loevschall Stella 5-kit LED påbygningsspots i aluminium
670 kr
+ 39 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Loevschall