Loevschall Stella

Loevschall Stella er et sæt med tre diskrete LED påbygningsspots i aluminium, ideelle til montering under skabe eller hylder. Kittene indeholder alt nødvendigt til let installation, herunder driver, ledninger og skruer. Med fladt design og varm hvid belysning (3000K) giver Stella-spots et behageligt lys og passer diskret ind i indretningen. Hver spot har et forbrug på 4 watt og leverer 265 lumen. Sættet inkluderer også en fordelerboks og 2 meter ledning.

Loevschall Stella koster lige nu 549 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 537 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 537 kr (04. juni 2026) og 569 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Loevschall Stella påbygningsspot 3-kit, 4W LED, aluminium
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Loevschall Stella møbelspots 3-kit/aluminium
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots i aluminium
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Loevschall Stella møbelspots, 3 stk., aluminium
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Stella spot i alu, 3 spots kit Loevschall
677 kr
+ 39 kr fragt
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Loevschall Stella påbygningsspot 3-kit, 4W LED, aluminium
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Loevschall