LK Wiser Trådløs Loft PIR

LK Wiser Trådløs Loft PIR er en effektiv sensor til detektering af bevægelse og lysniveau i dine rum. Monteres nemt i loftet for en diskret og praktisk løsning. Kommunikerer trådløst med Wiser Gatewayen for at optimere dine smarthome-funktioner.

LK Wiser Trådløs Loft PIR koster lige nu 266 kr. En stigning på 29,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 206 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 206 kr (16. juni 2026) og 266 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 266 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Wiser trådløs bevægelsessensor
266 kr
+ 39 kr fragt
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Wiser trådløs zigbee loftssensor
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Wiser trådløs bevægelsessensor
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Wiser bevægelses- og lyssensor
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Wiser trådløs lofts-PIR, hvid
284 kr
+ 39 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Wiser, trdls loft PIR sensor Lauritz Knudsen
284 kr
+ 39 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
WISER TRÅDLØS LOFT PIR
312 kr
+ 78 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Wiser Trådløs Loft Pir
320 kr
+ 64 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Wiser trådløs loftssensor, zigbee
325 kr
+ 39 kr fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK FUGA Wiser trådløs lofts-PIR
340 kr
+ 49 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wiser Trådløs Loft Pir
389 kr
+ 79 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Optagere