LK Wiser Dør- og Vinduessensor

LK Wiser Dør- og Vinduessensoren registrerer og meddeler vinduers og døres status direkte til din Wiser app. Ideel til overvågning af hjemmet, giver øget kontrol og sikkerhed ved automatisk at sende notifikationer, når en dør eller et vindue åbnes eller lukkes.

LK Wiser Dør- og Vinduessensor koster lige nu 259 kr. En stigning på 17,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 221 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 221 kr (16. april 2026) og 259 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 259 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
LK Wiser dør- og vinduessensor
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Wiser dør- & vinduessensorer
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Wiser trådløs dør og vindue kontaktsæt
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Wiser, trdls dr og vindue kontaktst Lauritz Knudsen
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Wiser dør- og vinduessensor, hvid
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
WISER DØR OG VINDUE KONTAKTSÆT
312 kr
+ 78 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Wiser dør- og vinduessensor
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Wiser Dør Og Vindue Kontaktsæt
349 kr
+ 64 kr fragt
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK FUGA Wiser trådløs dør og vindue kontaktsæt
351 kr
+ 49 kr fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wiser Dør Og Vindue Kontaktsæt
408 kr
+ 79 kr fragt
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have