LK UM-S målertavle lysegrå

LK UM-S målertavle er ideel til udvendig montering på væg. Den kan nemt sammenbygges med gruppetavler af typen UG, hvilket giver fleksibilitet i din elinstallation. Dækkappen er udstyret med plombèrbare låseskruer og er fremstillet i robust, dobbeltisoleret termoplast.

LK UM-S målertavle lysegrå koster lige nu 959 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 869 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 869 kr (05. april 2026) og 997 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 959 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK udvendig målertavle UM-s for stikbenstilslutning i lysegrå
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Udvendig målertavle UM-s for stikbenstilslutning lysegrå
1.066 kr
+ fri fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Udvendig mlertavle UM-s for stikben, gr lysegr
1.066 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.105 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Målertavle UM-S for stikbenstilslutning, Lysegrå
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Målertavle Um-S F/Stikben Lgrå
1.121 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK UM-S målertavle for stikbenstilslutning, lysegrå
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Udvendig måletavle UM-S lysegrå
1.295 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.344 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Målerramme Um-S Stikben Lysegrå
1.391 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.470 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Målertavle UM-S for stikbenstilslutning, Lysegrå
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Monteringsbokse og beslag