LK UM-S Målertavle

LK UM-S Målertavle er ideel til udvendig montering på vægge. Den er designet til stikbenstilslutning og kan sammenbygges vandret og lodret med UG-gruppetavler, hvilket giver fleksible installationsmuligheder. Bagpladen har udslagsblanketter Ø 40 mm, og dækrammen sikrer nem blankettilgang for kabler.

LK UM-S Målertavle koster lige nu 958 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 942 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 942 kr (10. maj 2026) og 958 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 958 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Udvendig mlertavle UM-s for stikben hvid
958 kr
+ 39 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK UM-S målertavle for stikbenstilslutning, hvid
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Udvendig målertavle UM-s for stikbenstilslutning hvid
1.066 kr
+ fri fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK UM-S målertavle for stikbenstilslutning, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Målertavle Um-S F Stikben Hvid
1.121 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK UM-S målertavle for stikbenstilslutning, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK UM-S målertavle for stikbenstilslutning, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Udvendig måletavle UM-S hvid
1.237 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LK Udvendig målertavle UM-s for stikbenstilslutning, Hvid, AAK169D1302
1.391 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.470 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Monteringsbokse og beslag