LK PGE150-21

LK PGE150-21 er en hvid gruppetavle designet til planforsænket montage i både pladevæg og murniche. Med dimensioner på 306 x 622 x min. 90 mm er den velegnet til indbygning og sikrer stabil fastgørelse ved hjælp af skruer. Passer til 3x7 moduler, hvilket gør den fleksibel til forskellige installationsbehov.

LK PGE150-21 koster lige nu 539 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 494 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 494 kr (04. juni 2026) og 545 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK planforsænket gruppetavle PGE150-21 i hvid
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK gruppetavle PGE150-21 hvid
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK PGE150-21 gruppetavle for indbygning, 3x7 moduler
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Gruppetavle PGE150-21, Hvid
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GRUPPET.PF PGE 150-21 HV
596 kr
+ 78 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Planforsnket gruppetavle PGE150-21 hvid
597 kr
+ 39 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Planforsænket gruppetavle PGE150-21 hvid
638 kr
+ 49 kr fragt
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Gruppetavle PGE150-21, Hvid
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Pge150-21 Hvid
641 kr
+ 64 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppetavle Pf Pge 150-21 Hv 169E6021
795 kr
+ 79 kr fragt
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Monteringsbokse og beslag