LK PGE150-14 Gruppetavle Hvid

LK PGE150-14 er en hvid gruppetavle designet til planforsænket montering i pladevægge eller murnicher. Med plads til 2x7 moduler giver denne tavle en effektiv og sikker løsning til styring af elektriske kredsløb i både private boliger og erhvervsejendomme. Dens indbygningsmål er 306 x 472 x min. 90 mm, hvilket sikrer nem integration og pålidelig funktionalitet.

LK PGE150-14 Gruppetavle Hvid koster lige nu 469 kr. En stigning på 16,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 404 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 404 kr (13. april 2026) og 469 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Gruppetavle PGE150-14, Hvid
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK gruppetavle PGE150-14 hvid
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GRUPPET.PF PGE 150-14 HV
482 kr
+ 78 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK planforsænket gruppetavle PGE150-14 i hvid
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Pge150-14 Hvid
498 kr
+ 64 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK PGE150-17 gruppetavle for indbygning, 2x7 moduler
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Planforsnket gruppetavle PGE150-14, 2 rkker 7xM36 enheder hvid
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gruppetavle PGE 150-14 planforsænket hvid
512 kr
+ 49 kr fragt
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppetavle Pf Pge 150-14 Hv 169E6014
645 kr
+ 79 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Gruppetavle PGE150-14, Hvid
815 kr
+ 39 kr fragt
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have