LK Opus 74 Industri Stikkontakt

LK Opus 74 industri stikkontakt er designet til vådrum og udendørs installationer i krævende miljøer som industri og landbrug. Den monteres udvendigt på underlag eller kan planforsænkes i vægge med passende dåser, hvilket gør den alsidig og robust til mange anvendelsesområder.

LK Opus 74 Industri Stikkontakt koster lige nu 242 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 233 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 233 kr (16. april 2026) og 242 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 242 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 74 Industri stikkontakt 2-pol med jord 1 modul, mørkegrå
242 kr
+ 39 kr fragt
Total: 281 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK OPUS 74, Stikkontakt med jord, 1 modul, mrkegr Lauritz Knudsen
258 kr
+ 39 kr fragt
Total: 297 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 74 Industri Stikkontakt 2-pol med jord, Mørkegrå
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OPUS 74ISTIKK 2P+J IP44 LMG-MG
261 kr
+ 78 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
OPUS® 74 Industri Stikkontakt
265 kr
+ 49 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK OPUS 74 industri stikkontakt 2-pol med jord i mørkegrå
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Opus 74 2-polet stikkontakt
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Opus74 Stikk 2P+J Mørkgr
288 kr
+ 64 kr fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 74 Industri Stikkontakt 2-pol med jord, Mørkegrå
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus 74I stikkontakt 2P+J Ip44 Lmg-Mg
325 kr
+ 79 kr fragt
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.9%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris