LK Opus 74 Dobbelt Afbryder Korrespondance Lysegrå

LK Opus 74 er en dobbelt afbryder designet til installation i vådrum og udendørs områder. Dens robuste konstruktion sikrer pålidelig kontrol af lampeudsagn fra flere steder. Optimal til vægmontering i boliger, hvor der kræves korrespondancefunktion.

LK Opus 74 Dobbelt Afbryder Korrespondance Lysegrå koster lige nu 292 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 288 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 288 kr (16. april 2026) og 292 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 292 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
OPUS® 74 Afbryder Dob. Korrespondance
292 kr
+ 49 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 74 afbryder med dobbelt korrespondance 1 modul, lysegrå
296 kr
+ 39 kr fragt
Total: 335 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 74 Dobbelt afbryder korrespondance, Lysegrå
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
OPUS 74, Dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, lysegr Lauritz Knudsen
318 kr
+ 39 kr fragt
Total: 357 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Opus 74 Dobbelt afbryder korrespondance, Lysegrå
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Opus 74 afbryder korrespondance dobbelt i lysegrå
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Opus 74 afbryder udendørs dobbelt korrespondance, lysegrå
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OPUS74 AFB DOBB KOR LG
333 kr
+ 78 kr fragt
Total: 411 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Opus74 Afb Dobb Kor Lg
355 kr
+ 64 kr fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus 74 Afbr Dob Kor Ip44 Lg
401 kr
+ 79 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 74 dobbelt afbryder korrespondance, lysegrå
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris