LK Opus 66 Trippel Panelstikkontakt

LK Opus 66 trippel panelstikkontakt er ideel til installation udvendig i fodlister, med nem opsætning. Den leveres komplet med indsats og ramme og har indbygget pillesikring for ekstra sikkerhed. Med mulighed for tilslutning af to separate tændinger sikres fleksibel betjening i hjemmet.

LK Opus 66 Trippel Panelstikkontakt koster lige nu 399 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 378 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 378 kr (16. april 2026) og 399 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Opus 66 panelunderlag tripel 2 tænding hvid
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 66 panelstikkontakt udvendig tripel for 2 tændinger 2-pol med jord 2½ modul, hvid
408 kr
+ 39 kr fragt
Total: 447 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 66 Tripel panelstikkontakt for 2 tændinger med jord, 2½ modul, Hvid
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OPUS 66 PANELSTIKK.TRIPEL 2TÆN
411 kr
+ 78 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK OPUS 66, Tripel stikkontakt med jord, to tndinger og indbygget i panelunderlag, 2 modul, hvid Lauritz Knudsen
411 kr
+ 39 kr fragt
Total: 450 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK OPUS 66 standard stikkontakt panel udvendig tripel for 2 tændinger 2-pol med jord i hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Opus66 Panelstikk M/2 Tænd.Hv
440 kr
+ 64 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Opus 66 trippel panelstikkontakt 2 tændinger, hvid
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 66 Tripel panelstikkontakt for 2 tændinger med jord, 2½ modul, Hvid
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus 66 PanelStikkontakt.Tripel 2Tæn M/J Hv
529 kr
+ 79 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris