LK Opus 66 Tripel Panelstikkontakt Hvid

LK Opus 66 Tripel Panelstikkontakt er ideel til indendørs brug i fodlister. Den kommer med integreret ramme og beslag og er designet med fokus på sikkerhed med pillesikring. Perfekt til både hjem og kontor, hvor funktionalitet og æstetik er i højsædet.

LK Opus 66 Tripel Panelstikkontakt Hvid koster lige nu 285 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 269 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 269 kr (30. april 2026) og 295 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 285 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 66 Tripel panelstikkontakt med jord, 2½ modul, Hvid
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 66 panelstikkontakt udvendig tripel 2-pol med jord 2 modul, hvid
302 kr
+ 39 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Opus 66 trippel panelstikkontakt, hvid
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Opus 66 tripel panelunderlag hvid
324 kr
+ 49 kr fragt
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK OPUS 66 standard stikkontakt panel udvendig tripel 2-pol med jord i hvid
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OPUS 66 PANELSTIKK.TRIPEL 2P
330 kr
+ 78 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK OPUS 66, Tripel stikkontakt med jord og indbygget i panelunderlag, 2 modul, hvid Lauritz Knudsen
340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Opus66 Panelstikk Tri. M/J Hv
367 kr
+ 64 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 66 Tripel panelstikkontakt med jord, 2½ modul, Hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus 66 PanelStikkontakt.Tripel 2P M/J Hvid
438 kr
+ 79 kr fragt
Total: 517 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.4%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Fotoalbum