LK Opus 66 Tripel EDB Stikkontakt

LK Opus 66 tripel EDB stikkontakt er designet til udvendig montage og forhindrer uautoriseret tilslutning til edb-netværk. Den leveres komplet med indsats, bagplade, ramme og underlag, der er let at installere. Med sin hvide finish passer den elegant ind i enhver omgivelser.

LK Opus 66 Tripel EDB Stikkontakt koster lige nu 269 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 269 kr (16. april 2026) og 269 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 269 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
OPUS 66, Tripel EDB stikkontakt med jord og indbygget i underlag, 2 modul, hvid Lauritz Knudsen
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 66 stikkontakt udvendig tripel EDB 2-pol med jord, hvid
278 kr
+ 39 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OPUS 66 STIKKONTAKT.TRIPEL UDV
290 kr
+ 78 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 66 Tripel udvendig EDB stikkontakt med jord, 2½ modul, Hvid
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK OPUS 66 standard stikkontakt udvendig tripel EDB 2-pol med jord i hvid
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Opus 66 stikkontakt tripel udvendig EDB hvid
331 kr
+ 49 kr fragt
Total: 380 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 66 Tripel udvendig EDB stikkontakt med jord, 2½ modul, Hvid
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Opus 66 triple udvendig EDB stikkontakt med jord, 2,5 modul, hvid
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Opus66 Stikk Trip Udv Edb Hv
340 kr
+ 64 kr fragt
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus 66 Stikkontakt.Tripel Udv Edb Hvid
384 kr
+ 79 kr fragt
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Fotoalbum