LK Opus 66 Timer 600 10A

LK Opus 66 Timer 600 10A er en kombineret afbryder og timer. Perfekt til stikkontakter med kaffemaskiner eller lamper, reducerer den energiforbrug og brandrisiko. Den tilbyder justerbar tid op til 600 minutter og leveres med et hvidt og lysegråt dæksel.

LK Opus 66 Timer 600 10A koster lige nu 842 kr. En stigning på 12,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 751 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 751 kr (07. april 2026) og 842 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 842 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 66 timer 600 10 A 1 modul, hvid/lysegrå
842 kr
+ 39 kr fragt
Total: 881 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Opus 66 timer 600 10A
863 kr
+ 49 kr fragt
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 66 Timer 600 10A, 1 modul, Hvid
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK OPUS 66, Trykkontakt Timer 600 10A med automatisk sluk og kiprel funktion, 1 modul, hvid eller lysegr Lauritz Knudsen
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Opus 66 Timer 600 10A i hvid
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga Opus 66 timer, hvid/lysegrå
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OPUS66 TIMER 600 10A HV/LG
1.063 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus 66 Timer 600 10A G/H 506N0002
1.125 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.204 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 66 Timer 600 10A, 1 modul, Hvid
1.505 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter