LK Opus 66 PIR sensor

Opus 66 PIR sensor er en effektiv løsning til automatisk lysstyring i indendørs miljøer som kontorer og mødelokaler. Den passive infrarøde sensor har en dækningsvinkel på 180 grader og kan dække op til 180 m², hvilket gør den ideel til større rum. Den hjælper med at optimere energiforbruget ved kun at aktivere lys, når der er bevægelse.

LK Opus 66 PIR sensor koster lige nu 1.082 kr. En stigning på 16,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 926 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 926 kr (07. april 2026) og 1.082 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.082 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Opus66 Lpir 180 Kombi Væg
1.082 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 66 PIR 230V/10A 180° 1 modul
1.090 kr
+ fri fragt
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 66 PIR sensor 230V 10A, 1 modul
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
OPUS 66 indsats kombi PIR 230 V/10A
1.158 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.207 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Opus 66 PIR sensor 230V 10A, 1 modul
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Opus 66 PIR sensor 230V 10A
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Opus 66 pirsensor
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus Kombi Væg Pir 180F 230V 10A
1.434 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.513 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 66 PIR sensor 230V 10A, 1 modul
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.9%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter