LK Opus 66 Lysdæmper LED-S 120VA

LK Opus 66 lysdæmper LED-S 120VA giver dig mulighed for effektivt at styre lysniveauet i dit hjem. Dens alsidige design understøtter både ohmske, induktive og kapacitive belastninger, hvilket gør den ideel til dæmpbare LED-lamper, glødepærer og halogenpærer. Lysdæmperen tilpasser sig automatisk til den tilsluttede belastning og sikrer en glidende lysoplevelse.

LK Opus 66 Lysdæmper LED-S 120VA koster lige nu 662 kr. En stigning på 21,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (30. marts 2026) og 662 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 662 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OPUS 66 LED-S 120V LYSDÆMPER
662 kr
+ 78 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 66 lysdæmper med korrespondance LED-S 120VA 1 modul, hvid
664 kr
+ 39 kr fragt
Total: 703 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK OPUS 66, Skydelysdmper LED-S 120 VA med korrespondance, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
664 kr
+ 39 kr fragt
Total: 703 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Opus 66 Lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance, 1 modul, Hvid
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Opus66 Lysdæmper Led-S 120Va Hv
688 kr
+ 72 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Opus 66 Lysdæmper med korrespondace LED-S 120VA i hvid
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Opus 66 lysdæmper LED-S 120VA korrespondance hvid
727 kr
+ 49 kr fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Opus 66 Lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance, 1 modul, Hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Opus 66 LED-S lysdæmper med korrespondance, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Opus 66 Led-S 120V Lysdæmper Hvid
938 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.017 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter