LK Målertavle UM-L

5.0 (1 anmeldelse)

LK Målertavle UM-L er ideel til udvendig montering på væg og specielt designet til ledningstilslutning. Den kan nemt kombineres med gruppetavler for at opnå en fleksibel installation. Med udslagsblanketter og tilgange for rør og kabler sikrer tavlen en effektiv strømstyring.

LK Målertavle UM-L koster lige nu 958 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 952 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 952 kr (13. april 2026) og 958 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 958 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Udvendig mlertavle UM-l for ledning hvid
958 kr
+ 39 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Målertavle UM-L for ledningstilslutning, hvid
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Udvendig måletavle UM-L hvid
1.043 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Udvendig målertavle UM-l for ledningstilslutning, hvid
1.066 kr
+ fri fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Målertavle UM-L for ledningstilslutning, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Målertavle Um-L F/Ledning Hvid
1.121 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Målertavle UM-L for ledningstilslutning, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Målertavle UM-L for ledningstilslutning, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LK udvendig målertavle UM-l for ledningstilslutning, Hvid, AAK169D1305
1.391 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.470 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Monteringsbokse og beslag