LK Målerskabsdør med Rude, Grå

Denne målerskabsdør fra LK er designet med en praktisk aflæsningsrude og sikker lås, hvilket gør den ideel til nem aflæsning af installationer. Døren passer til den gamle type IM (63A) målerskab og tilbydes i en diskret grå farve, der beskytter og skjuler installationerne effektivt.

LK Målerskabsdør med Rude, Grå koster lige nu 799 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 760 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 760 kr (02. april 2026) og 799 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Målerskabdør til IM med aflæsningsrude , Grå
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK låge for IM med rude og lås gammel type
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Lge for IM med rude og ls gl. type
823 kr
+ 39 kr fragt
Total: 862 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK målerskabdør til IM med aflæsningsrude i grå
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Låge for måleskab IM med rude og lås, gammel model
865 kr
+ 49 kr fragt
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK målerskabsdør med rude og lås
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dør M/Rude T/Målerskab Gl/Tp
888 kr
+ 72 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Målerskabdør til IM med aflæsningsrude , Grå
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dør Med Rude 169A0204
1.114 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.193 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.0%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Skabstilbehør