LK Lågesæt til Målerskab, Hvid

Dette LK lågesæt i hvid til målerskabe klipses nemt fast med låsetappe og unbrakolås. Uden aflæsningsrude skal lågen vippes ned for at aflæse måleren. Pakningsstrimmel sikrer tæthed og beskyttelse mod skabet, hvilket gør det ideelt til IM modeller.

LK Lågesæt til Målerskab, Hvid koster lige nu 839 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 780 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 780 kr (31. marts 2026) og 839 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK lågesæt med pakningsstrimmel uden aflæsningsrude hvid
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Lågesæt til IM målerskab, hvid
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK lågesæt med pakningsstrimmel uden aflæsningsrude i hvid
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Lgest uden aflsningsrude til IM mlerskab, hvid
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Låge for måleskab udendørs hvid
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK lågesæt til målerskab, hvid
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lågsæt For Målerskab Hvid
929 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.001 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK lågesæt til målerskab, hvid
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lågesæt udvendig målerskab hvid
1.163 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.242 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Skabstilbehør