LK Lågesæt til Målerskab Antracitgrå

Dette LK lågesæt i antracitgrå er designet til udendørs, planforsænkede målerskabe såsom IM-s og IM-l. Uden aflæsningsrude sikrer det en stilren og diskret installation. Lågesættet klipses let fast med låsetappe og unbrakolås, og det er udstyret med pakningsstrimmel for en optimal tætning.

LK Lågesæt til Målerskab Antracitgrå koster lige nu 836 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 796 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 796 kr (09. april 2026) og 836 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 836 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Lågesæt udvendig målerskab Antracitgrå 7016
836 kr
+ 39 kr fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Lågesæt til IM målerskab, antracit
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK lågesæt med pakningsstrimmel uden aflæsningsrude i antracit
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Lågesæt for udendørs målerskab antracitgrå
900 kr
+ 49 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Lgest uden aflsningsrude til IM mlerskab, antracit
907 kr
+ 39 kr fragt
Total: 946 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK lågesæt til målerskab, antracitgrå
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lågsæt For Målerskab Antracitgrå 7016
929 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.001 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK lågesæt til målerskab, antracitgrå
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lågesæt udvendig målerskab, Antracitgrå, AAK169A8107
1.151 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.0%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Skabstilbehør