LK Lågesæt til IM Målerskab, Grå

Dette LK lågesæt er designet til planforsænkede IM målerskabe. Det monteres nemt med låsetappe og unbrakolås og dækker skabet uden at have en aflæsningsrude. Perfekt til steder, hvor adgang til måleren kræver, at lågen åbnes op.

LK Lågesæt til IM Målerskab, Grå koster lige nu 839 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 788 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 788 kr (05. april 2026) og 839 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Lågesæt til IM målerskab, grå
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK lågesæt med pakningsstrimmel uden aflæsningsrude grå
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK lågesæt med pakningsstrimmel uden aflæsningsrude i grå
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Lgest uden aflsningsrude til IM mlerskab, gr
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Låge for måleskab udendørs grå
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK lågesæt til målerskab, grå
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK lågesæt til målerskab, grå
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lågsæt For Målerskab Grå
930 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.002 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lågesæt udvendig målerskab grå
1.151 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Skabstilbehør