LK Lågesæt PGE150-14 Hvid

LK Lågesæt PGE150-14 er en alsidig løsning til din gruppetavle, der kan monteres både højre- og venstrehængslet. Den er udstyret med udluftningshuller, som effektivt leder varmen væk fra komponentafdækningen, og er fremstillet i slidstærkt plastmateriale for lang holdbarhed. Dette sikre og funktionelle lågesæt inkluderer en låge samt to pynteknapper.

LK Lågesæt PGE150-14 Hvid koster lige nu 239 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 224 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 224 kr (30. april 2026) og 239 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Lågesæt til gruppetavle PGE150-14, Hvid
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK lågesæt for PGE150-14 hvid
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK lågesæt for PGE150-14 i hvid
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
LÅGESÆT F/PGE 150-14 HV
250 kr
+ 78 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Lgest for PGE150-14 hvid
257 kr
+ 39 kr fragt
Total: 296 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK lågesæt til pge150, 2 rækker pge150-14, hvid
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lågesæt F/Pge150-14 Hvid
277 kr
+ 64 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Lågesæt til gruppetavle PGE150-14, Hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Lågesæt for PGE 150- 14 hvid
301 kr
+ 49 kr fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lågesæt F/Pge 150-14 Hv
353 kr
+ 79 kr fragt
Total: 432 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have