LK Lågesæt med Aflæsningsrude Grå

Dette LK lågesæt er designet til IM målerskabe og gør det nemt at aflæse måleren uden at åbne lågen. Lågesættet klipses fast med låsetappe og har en umbrakolås. Den grå farve komplementerer de fleste omgivelser og passer til planforsænkede udendørs målerskabe.

LK Lågesæt med Aflæsningsrude Grå koster lige nu 1.081 kr. En stigning på 14,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 944 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 944 kr (06. april 2026) og 1.081 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.081 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK lågesæt med pakningsstrimler og aflæsningsrude grå
1.081 kr
+ fri fragt
Total: 1.081 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Lågesæt til IM målerskab med aflæsningsrude, Grå
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Lgest med aflsningsrude til IM mlerskab, gr
1.114 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lågesæt M/Aflæsningsrude Grå
1.130 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK lågesæt med dobbelt rude til målerskab, lysegrå
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK lågesæt med pakningsstrimler og aflæsningrude i grå
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK lågesæt med dobbelt rude til målerskab, lysegrå
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lågesæt udvendig målerskab dobbelt-rude. Grå
1.415 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 14.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Skabstilbehør