LK Lågesæt IM

LK Lågesæt til IM målerskab er designet med en praktisk aflæsningsrude, så du kan aflæse måleren uden at åbne lågen. Det klipses nemt fast med låsetappe i højre side og sikres med en umbrakolås i venstre side. Ideelt til steder, hvor hyppig aflæsning kræves.

LK Lågesæt IM koster lige nu 1.069 kr. En stigning på 18,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 904 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 904 kr (31. marts 2026) og 1.099 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.069 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Lågesæt til IM målerskab med aflæsningsrude, Hvid
1.069 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK lågesæt med pakningsstrimler og aflæsningsrude hvid
1.113 kr
+ fri fragt
Total: 1.113 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK lågesæt til IM målerskab med aflæsningsrude, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK lågesæt med pakningsstrimler og aflæsningrude i hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK lågesæt til IM målerskab med aflæsningsrude, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Lgest med aflsningsrude til IM mlerskab, hvid
1.321 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Skabstilbehør