LK IHC Wireless lampeudtag

4.8 (4 anmeldelser)

LK IHC Wireless lampeudtag er designet til at give dig fleksibel lysstyring i hjemmet. Med en indbygget lysdæmper kan du let justere lysniveauet, og den trådløse fjernbetjening giver dig mulighed for at styre belysningen fra hele rummet. Perfekt til dem, der ønsker bekvemmelighed og moderne teknologi uden kompleks installation.

LK IHC Wireless lampeudtag koster lige nu 998 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 985 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 985 kr (07. juni 2026) og 998 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 998 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, 80 lampeudtag med lysdmper, hvid Lauritz Knudsen
998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless lampeudtag med dæmper, 20-250W, hvid
1.085 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless lampeudtag lysdæmper 250 W UNI, rund Ø 80, hvid
1.106 kr
+ fri fragt
Total: 1.106 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless lampeudtag lysdæmper 250W uni hvid
1.184 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.233 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless lampeudtag med dæmper, 20-250W, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Wireless lampeudtag med dæmper, 20-250W, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless lampeudtag med dæmper, 20-250W, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Lampeudtag Ø80 250W Unidim
1.620 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Stikdåser