LK IHC Wireless Lampeudtag

4.8 (4 anmeldelser)

LK IHC Wireless lampeudtag giver dig mulighed for trådløs tænding af dine lamper. Med et indbygget relæ kan det nemt programmeres til at arbejde sammen med andre LK IHC komponenter, hvilket gør installationen fleksibel og nem tilpasset dine behov.

LK IHC Wireless Lampeudtag koster lige nu 792 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 744 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 744 kr (05. april 2026) og 792 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 792 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless lampeudtag relæ, Ø 80 lysegrå
792 kr
+ 49 kr fragt
Total: 841 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless lampeudtag relæ, rund Ø 80, lysegrå
812 kr
+ 39 kr fragt
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ihc Wirel.Lampeudtag Ø80 5A Lg
859 kr
+ 72 kr fragt
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Lampeudtag/relæ Ø80 mm, 250W, Lysegrå
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless relæ lampeudtag rund Ø80 i lysegrå
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, 80 lampeudtag med rel, lysegr Lauritz Knudsen
905 kr
+ 39 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless lampeudtag med relæ, lysegrå
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC wireless lampeudtag med relæ, lysegrå
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Stikdåser