LK IHC Wireless Lampeudtag

4.8 (4 anmeldelser)

Oplev fleksibiliteten ved trådløs belysningsstyring med LK IHC Wireless Lampeudtag. Dette lampeudtag er ideelt til installationer, hvor du ønsker at kontrollere lyset uden besværet med traditionelle afbrydere. Med enkel programmering kan du nemt forbinde det til andre IHC-komponenter for intelligent og energibesparende lysstyring.

LK IHC Wireless Lampeudtag koster lige nu 800 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 743 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 743 kr (14. april 2026) og 800 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 800 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Lampeudtag/relæ Ø80 mm, 250W, Hvid
800 kr
+ 39 kr fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, 80 lampeudtag med rel, hvid Lauritz Knudsen
800 kr
+ 39 kr fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless relæ lampeudtag rund Ø80 i hvid
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless lampeudtag med relæ, hvid
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC wireless lampeudtag med relæ, hvid
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless lampeudtag relæ, rund Ø 80, hvid
918 kr
+ 39 kr fragt
Total: 957 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless lampeudtag relæ, Ø 80 hvid
984 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Lampeudtag Ø80 5A Hvid
1.278 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.357 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter