LK IHC Wireless Kombi Lysdæmper

LK IHC Wireless Kombi lysdæmper giver dig fleksibel lysstyring med trådløs fjernbetjening. Denne 250W lysdæmper er universel og passer til glødelamper samt både jernkerne- og elektroniske transformere. Forbind let med andre LK IHC Wireless enheder for en fuldendt lysoplevelse.

LK IHC Wireless Kombi Lysdæmper koster lige nu 969 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 950 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 950 kr (06. april 2026) og 969 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 969 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, hvid
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless Lysdæmper Kombi 250W UNI, Hvid
971 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA lysdmper kombi med trykknapper 250W UNI, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
1.121 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless fjernbetjent lysdæmper uni 250w, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Kombi lysdæmper, 250W, 1 modul, Hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless lysdæmper kombi 250W UNI 1 modul i hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Kombi lysdæmper, 250W, 1 modul, Hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter