LK IHC Wireless Fuga Universal Relæ

LK IHC Wireless Fuga Universal Relæ er ideelt til trådløs styring af lys. Med enkel programmering kan det integreres med andre LK IHC Wireless enheder, hvilket gør det perfekt til moderne smart home løsninger.

LK IHC Wireless Fuga Universal Relæ koster lige nu 738 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 723 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 723 kr (13. april 2026) og 773 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 738 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA relæ modtager 1 modul, hvid
738 kr
+ 39 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless Relæ Universal 1 modul FUGA hvid
773 kr
+ 49 kr fragt
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ, 6A, 1 modul, hvid
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless relæ universal 1 modul i hvid
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Wireless Fuga afbryder fjernbetjent med relæ, hvid
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ, 6A, 1 modul, Hvid
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Fuga Universal Enhed 6A Hvi
1.186 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.265 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Specielle elektriske kontakter