LK IHC Wireless Fuga Universal relæ 4A LED 1 modul uden afdækning

LK IHC Wireless Fuga Universal relæ 4A LED 1 modul uden afdækning er designet til fjernbetjent tænd/sluk af lyskilder via IHC Wireless eller IHC Control systemer. Relæet kan bruges til styring af LED- og sparepærer samt gløde- og halogenpærer. Det leveres uden afdækning og kan indgå i både stand-alone og integrerede installationer, hvor der ønskes fleksibel lysstyring.

LK IHC Wireless Fuga Universal relæ 4A LED 1 modul uden afdækning koster lige nu 735 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 689 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 689 kr (28. maj 2026) og 735 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 735 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless universal relæ LED/CFL u. afdækning
735 kr
+ 49 kr fragt
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ, 4A, LED, 1 modul, uden afdækning
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ med 4A i LED 1 modul uden afdækning
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA Relæ modtager LED/CFL 1 modul, uden afdækning
845 kr
+ 39 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ, 4A, LED, 1M, Uden afdækning
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Wireless relæ modtager allround
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have